Košarkašice Primorja, predstavljajući Crnu Goru na međunarodnom turniru u Sloveniji, osvojile su zlatnu medalju. Nakon što su ostvarile dvije pobjede u WABA ligi u Šibeniku i osvojile turnir u Fojnici, zlatne Primorke su briljirale i u Novom Mestu. U polufinalnom susretu savladale su prvaka Slovačke ŽKK Slaviu iz Trnave rezultatom 53:50, po četvrtinama 16:19, 14:11, 9:11, 14:9, dok su u …
Read More »
Moja Crna Gora Crnogorski informativni portal u Srbiji